#
Ahmet BB Yoksun Parçası İle Müzik Piyasasını Sallamaya Devam ediyo

Ahmet BB Yoksun Parçası İle Müzik Piyasasını Sallamaya Devam ediyo

https://www.wmal.net/magazin/ahmet-bb-yoksun-parcasi-ile-muzik-piyasasini-sallamaya-devam-ediyor-h18153.html

 

Türkiye'nin önde gelen DJ ve aranjörlerinden "Ahmet BB" çıkarmış olduğu teklisi 'YOKSUN' ile müzik piyasasının en çok konuşulan ve dinlenen ismi olmaya devam ediyor.

Önemli Müzik adamlarından Geçerli not almayı başaran Ahmet BB, yeteneğinin yanı sıra Yakışıklılığı ile de Genç kızların sevgilisi olacakmış gibi görünüyor.Geçmişte Müzik Alanındaki yarışmalarda birincilik elde eden yakışıklı müzisyen, yeni çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Çok yakında Yeni klibini sevenleriyle buluşturacak olan Ahmet BB, Bu parça 2020'nin en çok konuşulan ve dinlenilen parçası olacağını iddia ediyor.

Starlight Music etiketiyle yayınlanan ve Youtube’de Netd müzik kanalında sunulan "Yoksun’’ video klibi kısa zamanda 300 bin izleyici sayısına yükseldi.   

 

SANATÇI AHMET’İN BU BAŞARISI İLK DEĞİL   

 

Remixte Türkiye Birincisi Oldu.  Çocukluğundan bu yana müziğe olan tutkunluğu ve çalışmalarının meyvesini 8 yıl önce Asus firmasının düzenlemiş olduğu remix yarışmasında Türkiye birincisi olan Ahmet BB, Mustafa Ceceli’nin ‘eksik’ adlı pop müzik albümünün remix’ini, ayrıca birçok sanatçının aranjörlüğünü yaptı.

 

 

17 Mayıs 2020, 02:23 719 Okuma 0 Yorum

YORUM 0

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.